WP9-P010VA1-R6000
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: WP9-P010VA1-R6000
Producent / marka: JAE Electronics, Inc.
Opis produktu CONN PLG 0.4MM NW 10POS DUAL SMD
Arkusze danych: WP9-P010VA1-R6000.pdf
6000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje WP9-P010VA1-R6000
Part Number WP9-P010VA1-R6000 Producent JAE Electronics, Inc.
Opis CONN PLG 0.4MM NW 10POS DUAL SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 216539 pcs Arkusz danych WP9-P010VA1-R6000.pdf
Seria WP9 Smoła 0.016" (0.40mm)
Opakowania Tape & Reel (TR) Liczba rzędów 2
Liczba biegunów 10 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Kojarzonych Układanie Heights 0.8mm
Wysokość nad forum 0.026" (0.65mm) cechy Solder Retention
szczegółowy opis 10 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Kontakt Wykończenie Grubość 3.90µin (0.099µm)