WP7B-P034VA1-R500
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
WP7B-P034VA1-R500 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: WP7B-P034VA1-R500
Producent / marka: JAE Electronics, Inc.
Opis produktu CONN PLUG 0.4MM 34POS DUAL SMD
Arkusze danych: 1.WP7B-P034VA1-R500.pdf2.WP7B-P034VA1-R500.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje WP7B-P034VA1-R500
Part Number WP7B-P034VA1-R500 Producent JAE Electronics, Inc.
Opis CONN PLUG 0.4MM 34POS DUAL SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 78951 pcs Arkusz danych 1.WP7B-P034VA1-R500.pdf2.WP7B-P034VA1-R500.pdf
Seria WP7 Smoła 0.016" (0.40mm)
Opakowania Original-Reel® Inne nazwy 670-2812-6
Liczba rzędów 2 Liczba biegunów 34
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Kojarzonych Układanie Heights 0.7mm Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość nad forum 0.020" (0.50mm) cechy Solder Retention
szczegółowy opis 34 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Kontakt Wykończenie Grubość 3.90µin (0.099µm)