WP6-P050VA2-R6000
JAE ElectronicsJAE Electronics
JAE Electronics
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: WP6-P050VA2-R6000
Producent / marka: JAE Electronics, Inc.
Opis produktu CONN RCP 0.4MM SHLD 50POS DL SMD
Arkusze danych: WP6-P050VA2-R6000.pdf
6000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje WP6-P050VA2-R6000
Part Number WP6-P050VA2-R6000 Producent JAE Electronics
Opis CONN RCP 0.4MM SHLD 50POS DL SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 81242 pcs Arkusz danych WP6-P050VA2-R6000.pdf
Seria WP6 Stan RoHS Tape & Reel (TR)
Liczba rzędów 2 Liczba biegunów 50
Liczba żył 0.016" (0.40mm) Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Numer części producenta WP6-P050VA2-R6000 Długość - post (Gody) 0.8mm
Wysokość nad forum 0.028" (0.71mm) cechy Solder Retention
Rozszerzony opis 50 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Opis CONN RCP 0.4MM SHLD 50POS DL SMD