WP3-P020VA1-R6000
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
WP3-P020VA1-R6000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: WP3-P020VA1-R6000
Producent / marka: JAE Electronics, Inc.
Opis produktu CONN PLUG 0.4MM 20POS DUAL SMD
Arkusze danych: 1.WP3-P020VA1-R6000.pdf2.WP3-P020VA1-R6000.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje WP3-P020VA1-R6000
Part Number WP3-P020VA1-R6000 Producent JAE Electronics, Inc.
Opis CONN PLUG 0.4MM 20POS DUAL SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4636 pcs Arkusz danych 1.WP3-P020VA1-R6000.pdf2.WP3-P020VA1-R6000.pdf
Seria WP3 Smoła 0.016" (0.40mm)