X9C104PIZ
IntersilIntersil
X9C104PIZ Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: X9C104PIZ
Producent / marka: Intersil
Opis produktu IC XDCP 100-TAP 100K EE 8-DIP
Arkusze danych: X9C104PIZ.pdf
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje X9C104PIZ
Part Number X9C104PIZ Producent Intersil
Opis IC XDCP 100-TAP 100K EE 8-DIP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 28433 pcs Arkusz danych X9C104PIZ.pdf
Napięcie - Dostawa 5V Tolerancja ±20%
Współczynnik temperaturowy (Typ) ±300 ppm/°C Stożek Linear
Dostawca urządzeń Pakiet 8-PDIP Seria XDCP™
Odporność - Wiper (Ohms) (Typ) 40 Oporność (Ohm) 100k
Opakowania Tube Package / Case 8-DIP (0.300", 7.62mm)
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Liczba kranów 100
Liczba obwodów 1 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Typ pamięci Non-Volatile Standardowy czas oczekiwania producenta 6 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Berło Up/Down (U/D, INC, CS)
cechy - szczegółowy opis Digital Potentiometer 100k Ohm 1 Circuit 100 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 8-PDIP