X9C103SIT2
IntersilIntersil
Intersil
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: X9C103SIT2
Producent / marka: Intersil
Opis produktu IC XDCP 100-TAP 10K EE 8-SOIC
Arkusze danych: X9C103SIT2.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje X9C103SIT2
Part Number X9C103SIT2 Producent Intersil
Opis IC XDCP 100-TAP 10K EE 8-SOIC Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4137 pcs Arkusz danych X9C103SIT2.pdf
Napięcie - Dostawa 5V Tolerancja ±20%
Współczynnik temperaturowy (Typ) ±300 ppm/°C Stożek Linear
Dostawca urządzeń Pakiet 8-SOIC Seria XDCP™
Odporność - Wiper (Ohms) (Typ) 40 Oporność (Ohm) 10k
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Liczba kranów 100
Liczba obwodów 1 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Typ pamięci Non-Volatile Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Berło Up/Down (U/D, INC, CS) cechy -
szczegółowy opis Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 100 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 8-SOIC Konfiguracja Potentiometer
Podstawowy numer części X9C103
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
X9C103PZ
X9C103PZ
Producenci: Intersil
Opis: IC POT DGTL CONTROL 10K OHM 8DIP