X9401WS24-2.7
IntersilIntersil
Intersil
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: X9401WS24-2.7
Producent / marka: Intersil
Opis produktu IC DCP QUAD 10K 64TP 24SOIC
Arkusze danych: X9401WS24-2.7.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje X9401WS24-2.7
Part Number X9401WS24-2.7 Producent Intersil
Opis IC DCP QUAD 10K 64TP 24SOIC Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4687 pcs Arkusz danych X9401WS24-2.7.pdf
Napięcie - Dostawa 2.7 V ~ 5.5 V Tolerancja ±20%
Współczynnik temperaturowy (Typ) ±300 ppm/°C Stożek Linear
Dostawca urządzeń Pakiet 24-SOIC Seria XDCP™
Odporność - Wiper (Ohms) (Typ) 150 Oporność (Ohm) 10k
Opakowania Tube Package / Case 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
temperatura robocza 0°C ~ 70°C Liczba kranów 64
Liczba obwodów 4 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 5 (48 Hours)
Typ pamięci Non-Volatile Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Berło SPI cechy Selectable Address
szczegółowy opis Digital Potentiometer 10k Ohm 4 Circuit 64 Taps SPI Interface 24-SOIC Konfiguracja Potentiometer