ISL8501EVAL1Z
IntersilIntersil
Intersil
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ISL8501EVAL1Z
Producent / marka: Intersil
Opis produktu EVALUATION BOARD FOR ISL8501
Arkusze danych: 1.ISL8501EVAL1Z.pdf2.ISL8501EVAL1Z.pdf
Status RoHs Nie dotyczy / Nie dotyczy
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ISL8501EVAL1Z
Part Number ISL8501EVAL1Z Producent Intersil
Opis EVALUATION BOARD FOR ISL8501 Stan ołowiu / status RoHS Nie dotyczy / Nie dotyczy
dostępna ilość 1457 pcs Arkusz danych 1.ISL8501EVAL1Z.pdf2.ISL8501EVAL1Z.pdf
Napięcie - Wyjście 1.2V, 1.8V, 3.3V Napięcie - Wejście 4.5 V ~ 25 V
Wykorzystywane IC / Part ISL8501 dostarczane treści Board(s)
Seria - regulator topologii Buck
Wyjścia i typ 3, Non-Isolated Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks Główny cel DC/DC, Step Down with LDO
Status bezołowiowy / status RoHS Not applicable / Not applicable Częstotliwość - Przełączanie 500kHz
szczegółowy opis ISL8501 - DC/DC, Step Down with LDO 3, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Obecny - Wyjście 1A, 500mA, 500mA