ISL8500EVAL2Z
IntersilIntersil
Intersil
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ISL8500EVAL2Z
Producent / marka: Intersil
Opis produktu EVAL BOARD 2 FOR ISL8500
Arkusze danych: 1.ISL8500EVAL2Z.pdf2.ISL8500EVAL2Z.pdf
Status RoHs Nie dotyczy / Nie dotyczy
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ISL8500EVAL2Z
Part Number ISL8500EVAL2Z Producent Intersil
Opis EVAL BOARD 2 FOR ISL8500 Stan ołowiu / status RoHS Nie dotyczy / Nie dotyczy
dostępna ilość 1195 pcs Arkusz danych 1.ISL8500EVAL2Z.pdf2.ISL8500EVAL2Z.pdf
Napięcie - Wyjście -12V Napięcie - Wejście 9 V ~ 14 V
Wykorzystywane IC / Part ISL8500 dostarczane treści Board(s)
Seria - regulator topologii Inverting
Wyjścia i typ 1, Non-Isolated Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks Główny cel DC/DC, Negative Inverter
Status bezołowiowy / status RoHS Not applicable / Not applicable Częstotliwość - Przełączanie 500kHz
szczegółowy opis ISL8500 - DC/DC, Negative Inverter 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Obecny - Wyjście 2A