ISL8200AMMREP-T
IntersilIntersil
Intersil
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ISL8200AMMREP-T
Producent / marka: Intersil
Opis produktu DC DC CONVERTER 0.6-6V
Arkusze danych: ISL8200AMMREP-T.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje ISL8200AMMREP-T
Part Number ISL8200AMMREP-T Producent Intersil
Opis DC DC CONVERTER 0.6-6V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5171 pcs Arkusz danych ISL8200AMMREP-T.pdf
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -
Napięcie - Wyjście 1 0.6 ~ 6 V Napięcie - Wejście (Min) 3V
Napięcie - wejściowa (maks) 20V Rodzaj Non-Isolated PoL Module
Dostawca urządzeń Pakiet 23-QFN (15x15) Rozmiar / Wymiar 0.59" L x 0.59" W x 0.09" H (15.0mm x 15.0mm x 2.2mm)
Seria - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 23-PowerQFN Module temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
cechy OCP, OTP, OVP, UVLO Wydajność -
szczegółowy opis Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.6 ~ 6 V 10A 3V - 20V Input Obecny - Wyjście (Max) 10A