ISL59420IU
IntersilIntersil
Intersil
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ISL59420IU
Producent / marka: Intersil
Opis produktu IC AMP MULTIPLEX 400MHZ 10-MSOP
Arkusze danych: ISL59420IU.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje ISL59420IU
Part Number ISL59420IU Producent Intersil
Opis IC AMP MULTIPLEX 400MHZ 10-MSOP Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4121 pcs Arkusz danych ISL59420IU.pdf
Napięcie - zasilanie, pojedyncze / podwójne (±) - Dostawca urządzeń Pakiet 10-MSOP
Szybkość narastania 1462 V/µs Seria -
Opakowania Tube Package / Case 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Typ wyjścia - Liczba obwodów 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Obecny - Dostawa 11mA Obecny - Wyjście / Channel 130mA
Podstawowy numer części ISL59420 Aplikacje 2:1 Multiplexer-Amplifier
3dB Pasmo 420MHz