IQ82C55A96
IntersilIntersil
IQ82C55A96 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: IQ82C55A96
Producent / marka: Intersil
Opis produktu IC I/O EXPANDER 24B 44MQFP
Arkusze danych: IQ82C55A96.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje IQ82C55A96
Part Number IQ82C55A96 Producent Intersil
Opis IC I/O EXPANDER 24B 44MQFP Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5397 pcs Arkusz danych IQ82C55A96.pdf
Napięcie - Dostawa 4.5 V ~ 5.5 V Dostawca urządzeń Pakiet 44-MQFP (10x10)
Seria - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 44-QFP Typ wyjścia Open Drain
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Liczba I / O 24
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 2 (1 Year)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Wyjście przerwań No
Berło Parallel cechy -
szczegółowy opis I/O Expander 24 Parallel 44-MQFP (10x10) Źródło wyjściowe / Zlewozmywak 2.5mA