HSP45106JC-33Z
IntersilIntersil
HSP45106JC-33Z Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: HSP45106JC-33Z
Producent / marka: Intersil
Opis produktu IC OSC NCO 33MHZ 84-PLCC
Arkusze danych: HSP45106JC-33Z.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje HSP45106JC-33Z
Part Number HSP45106JC-33Z Producent Intersil
Opis IC OSC NCO 33MHZ 84-PLCC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4920 pcs Arkusz danych HSP45106JC-33Z.pdf
Napięcie - Dostawa 4.75 V ~ 5.25 V Rodzaj Numerically Controlled Oscillator (NCO)
Dostawca urządzeń Pakiet 84-PLCC (29.31x29.31) Seria -
Opakowania Tube Package / Case 84-LCC (J-Lead)
temperatura robocza 0°C ~ 70°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 2A (4 Weeks) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Częstotliwość 33MHz szczegółowy opis Numerically Controlled Oscillator (NCO) IC 33MHz 84-PLCC (29.31x29.31)
Obecny - Dostawa 180mA Liczyć -