HIP1011ECA-T
IntersilIntersil
Intersil
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: HIP1011ECA-T
Producent / marka: Intersil
Opis produktu IC CTRLR HOTPLUG DUAL 28-SSOP
Arkusze danych: HIP1011ECA-T.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje HIP1011ECA-T
Part Number HIP1011ECA-T Producent Intersil
Opis IC CTRLR HOTPLUG DUAL 28-SSOP Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4179 pcs Arkusz danych HIP1011ECA-T.pdf
Napięcie - Dostawa 10.8 V ~ 13.2 V Rodzaj Hot Plug Controller
Dostawca urządzeń Pakiet 28-SSOP/QSOP Seria -
Funkcje programowalne Circuit Breaker, Fault Timeout, Slew Rate Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 28-SSOP (0.154", 3.90mm Width) temperatura robocza 0°C ~ 70°C
Liczba kanałów 8 Rodzaj mocowania Surface Mount
Przełącznik wewnętrzny (e) Both cechy Latched Fault
Obecny - Dostawa 5.3mA Obecny - Wyjście (Max) 100mA, 500mA