EL8201IS-T7
IntersilIntersil
Intersil
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EL8201IS-T7
Producent / marka: Intersil
Opis produktu IC OPAMP VFB 100MHZ RRO 8SOIC
Arkusze danych: EL8201IS-T7.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje EL8201IS-T7
Part Number EL8201IS-T7 Producent Intersil
Opis IC OPAMP VFB 100MHZ RRO 8SOIC Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5448 pcs Arkusz danych EL8201IS-T7.pdf
Napięcie - zasilanie, pojedyncze / podwójne (±) 3 V ~ 5 V, ±1.5 V ~ 2.5 V Napięcie - Wejście offset 800µV
Dostawca urządzeń Pakiet 8-SOIC Szybkość narastania 200 V/µs
Seria - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Typ wyjścia Rail-to-Rail
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Liczba obwodów 2
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Zysk Bandwidth Product 100MHz
szczegółowy opis Voltage Feedback Amplifier 2 Circuit Rail-to-Rail 8-SOIC Obecny - Dostawa 2mA
Obecny - Wyjście / Channel 65mA Obecny - diagonalna wejściowe 1.6µA
Podstawowy numer części EL8201 Amplifier Type Voltage Feedback
3dB Pasmo 200MHz
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
EL8201ISZ-T7
EL8201ISZ-T7
Producenci: Intersil
Opis: IC OPAMP VFB 100MHZ RRO 8SOIC
Na stanie: 51503 pcs
Pobieranie: EL8201ISZ-T7.pdf
RFQ
EL8201IS
EL8201IS
Producenci: Intersil