CS82C54-12
IntersilIntersil
CS82C54-12 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CS82C54-12
Producent / marka: Intersil
Opis produktu IC OSC PROG TIMER 12MHZ 28PLCC
Arkusze danych: CS82C54-12.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje CS82C54-12
Part Number CS82C54-12 Producent Intersil
Opis IC OSC PROG TIMER 12MHZ 28PLCC Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5575 pcs Arkusz danych CS82C54-12.pdf
Napięcie - Dostawa 4.5 V ~ 5.5 V Rodzaj Programmable Timer
Dostawca urządzeń Pakiet 28-PLCC (11.51x11.51) Seria -
Opakowania Tube Package / Case 28-LCC (J-Lead)
temperatura robocza 0°C ~ 70°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Częstotliwość 12MHz szczegółowy opis Programmable Timer IC 12MHz 28-PLCC (11.51x11.51)
Obecny - Dostawa 10mA Liczyć -