INND-SS56DRCG
InoluxInolux
Inolux
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: INND-SS56DRCG
Producent / marka: Inolux
Opis produktu 7-SEG. DISPLAY / SMD / SINGLE DI
Arkusze danych: INND-SS56DRCG.pdf
3750 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje INND-SS56DRCG
Part Number INND-SS56DRCG Producent Inolux
Opis 7-SEG. DISPLAY / SMD / SINGLE DI Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 98717 pcs Arkusz danych INND-SS56DRCG.pdf
Długość fali - Szczyt 660nm Napięcie - Naprzód (Vf) (Typ) 2V
Rozmiar / Wymiar 0.748" H x 0.488" W x 0.128" D (19.00mm x 12.40mm x 3.25mm) Seria INND-SS56
Strata mocy (max) 70mW Opakowania Bulk
Package / Case 10-SMD, No Lead Liczba znaków 1
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 2A (4 Weeks) Millicandela ocena 8mcd
Rodzaj wyświetlacza 7-Segment Cyfra / Alpha Rozmiar 0.56" (14.22mm)
szczegółowy opis Character LED Display Module Red 7-Segment 1 Character Common Cathode 2V 20mA 0.748" H x 0.488" W x 0.128" D (19.00mm x 12.40mm x 3.25mm) 10-SMD, No Lead Obecny - Test 20mA