INND-SS30GCG
InoluxInolux
Inolux
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: INND-SS30GCG
Producent / marka: Inolux
Opis produktu 7-SEG. DISPLAY / SMD / SINGLE DI
Arkusze danych: INND-SS30GCG.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje INND-SS30GCG
Part Number INND-SS30GCG Producent Inolux
Opis 7-SEG. DISPLAY / SMD / SINGLE DI Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 118360 pcs Arkusz danych INND-SS30GCG.pdf
Długość fali - Szczyt 525nm Napięcie - Naprzód (Vf) (Typ) 3.2V
Rozmiar / Wymiar 0.472" H x 0.287" W x 0.124" D (12.00mm x 7.30mm x 3.15mm) Seria INND-SS30
Strata mocy (max) 114mW Opakowania Bulk
Package / Case 10-SMD, No Lead Liczba znaków 1
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 2A (4 Weeks) Millicandela ocena 37mcd
Rodzaj wyświetlacza 7-Segment Cyfra / Alpha Rozmiar 0.30" (7.62mm)
szczegółowy opis Character LED Display Module Green 7-Segment 1 Character Common Cathode 3.2V 20mA 0.472" H x 0.287" W x 0.124" D (12.00mm x 7.30mm x 3.15mm) 10-SMD, No Lead Obecny - Test 20mA