PAA150PTR
IXYS Integrated Circuits DivisionIXYS Integrated Circuits Division
PAA150PTR Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PAA150PTR
Producent / marka: IXYS Integrated Circuits Division
Opis produktu SSR RELAY SPST-NO 250MA 0-250V
Arkusze danych: PAA150PTR.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje PAA150PTR
Part Number PAA150PTR Producent IXYS Integrated Circuits Division
Opis SSR RELAY SPST-NO 250MA 0-250V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 27499 pcs Arkusz danych PAA150PTR.pdf
Napięcie - Obciążenie 0V ~ 250V Napięcie - Wejście 1.2VDC
Termination Style Gull Wing Dostawca urządzeń Pakiet 8-Flatpack
Seria PAA, OptoMOS® Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 8-SMD (0.300", 7.62mm) Typ wyjścia AC, DC
Oporność na terenie (maks.) 7 Ohms Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 5 Weeks
Prąd ładowania 250mA Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
szczegółowy opis Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) x 2 8-SMD (0.300", 7.62mm) Obwód SPST-NO (1 Form A) x 2
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
PAA150P
PAA150P
Producenci: IXYS Integrated Circuits Division
Opis: SSR RELAY SPST-NO 250MA 0-250V
Na stanie: 18710 pcs
Pobieranie: PAA150P.pdf
RFQ
PAA190STR
PAA190STR
Opis: SSR RELAY SPST-NO 150MA 0-400V
Na stanie: 26052 pcs
Pobieranie: PAA190STR.pdf
RFQ
PAA191
PAA191
Opis: SSR RELAY SPST-NO 250MA 0-400V
Pobieranie: PAA191.pdf
PAA190S
PAA190S
Pobieranie: PAA190S.pdf
PAA140S
PAA140S
Pobieranie: PAA140S.pdf
PAA190
PAA190
Pobieranie: PAA190.pdf
PAA150
PAA150