XLP536150.000000I
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
XLP536150.000000I Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: XLP536150.000000I
Producent / marka: IDT (Integrated Device Technology)
Opis produktu OSC XO 150.000MHZ LVPECL SMD
Arkusze danych: 1.XLP536150.000000I.pdf2.XLP536150.000000I.pdf
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje XLP536150.000000I
Part Number XLP536150.000000I Producent IDT (Integrated Device Technology)
Opis OSC XO 150.000MHZ LVPECL SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 24656 pcs Arkusz danych 1.XLP536150.000000I.pdf2.XLP536150.000000I.pdf
Napięcie - Dostawa 3.3V Rodzaj XO (Standard)
Rozmiar / Wymiar 0.203" L x 0.132" W (5.15mm x 3.35mm) Seria XPRESSO™ FXO-PC53
oceny - Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case 6-SMD, No Lead Wydajność LVPECL
Inne nazwy 631-1294-1 temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.055" (1.40mm)
Funkcjonować Enable/Disable Stabilność częstotliwości ±25ppm
Częstotliwość 150MHz szczegółowy opis 150MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Obecny - Dostawa (Max) 120mA Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) -