ICS9P750CFLFT
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ICS9P750CFLFT
Producent / marka: IDT (Integrated Device Technology)
Opis produktu IC CLK BUFFER DDR PLL ZD 48-SSOP
Arkusze danych: ICS9P750CFLFT.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje ICS9P750CFLFT
Part Number ICS9P750CFLFT Producent IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC CLK BUFFER DDR PLL ZD 48-SSOP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4370 pcs Arkusz danych ICS9P750CFLFT.pdf
Napięcie - Dostawa 3.3V Dostawca urządzeń Pakiet 48-SSOP
Seria - Ratio - Wejście: Wyjście -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 48-BSSOP (0.295", 7.50mm Width)
PLL Yes Wydajność -
Inne nazwy 9P750CFLFT temperatura robocza 0°C ~ 70°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Główny cel Memory, DDR Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wkład - Częstotliwość - Max -
Różnica - Wejście: Wyjście - szczegółowy opis Memory, DDR Zero Delay Buffer IC 48-BSSOP (0.295", 7.50mm Width)