844256DGLF
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 844256DGLF
Producent / marka: IDT (Integrated Device Technology)
Opis produktu IC CLK SYNTHESIZER/BUFF 24TSSOP
Arkusze danych: 844256DGLF.pdf
62 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 844256DGLF
Part Number 844256DGLF Producent IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC CLK SYNTHESIZER/BUFF 24TSSOP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5431 pcs Arkusz danych 844256DGLF.pdf
Napięcie - Dostawa 3.135 V ~ 3.465 V Rodzaj Clock/Frequency Synthesizer, Fanout Distribution
Dostawca urządzeń Pakiet 24-TSSOP-EP Seria FemtoClock®
Ratio - Wejście: Wyjście 1:6 Opakowania Tube
Package / Case 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad PLL Yes with Bypass
Wydajność LVDS Inne nazwy ICS844256DGLF
ICS844256DGLF-ND
temperatura robocza 0°C ~ 70°C Liczba obwodów 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wkład Crystal Częstotliwość - Max 625MHz
Przegroda / Mnożnik Yes/No Różnica - Wejście: Wyjście No/Yes
Podstawowy numer części ICS844256
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
84429N
84429N
Producenci: Apex Tool Group
Opis: 3/8"DRIVE 7/8" DEEP IMPACT SOCKE
Na stanie: 12908 pcs
Pobieranie:
RFQ
844256BGILFT
844256BGILFT
Producenci: IDT (Integrated Device Technology)
Opis: IC SYNTHESIZER/BUFFER 24-TSSOP
Na stanie: 5007 pcs
Pobieranie: 844256BGILFT.pdf
RFQ
844256DGLFT
844256DGLFT
Opis: IC CLK SYNTHESIZER/BUFF 24TSSOP
Pobieranie: 844256DGLFT.pdf
Producenci: Weidmuller
Opis: RELAY GEN PURPOSE SPDT 6A 24V
Pobieranie: 8442960000.pdf
8442A
8442A
Producenci: Keystone Electronics Corp.
Opis: HEX STANDOFF #8-32 NYLON 1/4"
Pobieranie: 8442A.pdf