72V8980PVG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 72V8980PVG
Producent / marka: IDT (Integrated Device Technology)
Opis produktu IC DGTL SW 256X256 48-SSOP
Arkusze danych: 1.72V8980PVG.pdf2.72V8980PVG.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje 72V8980PVG
Part Number 72V8980PVG Producent IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC DGTL SW 256X256 48-SSOP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5002 pcs Arkusz danych 1.72V8980PVG.pdf2.72V8980PVG.pdf
Źródło napięcia zasilania Single Supply Napięcie - Dostawa 3 V ~ 3.6 V
Rodzaj Multiplexer Dostawca urządzeń Pakiet 48-SSOP
Seria 72V Opakowania Tube
Package / Case 48-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) Inne nazwy IDT72V8980PVG
IDT72V8980PVG-ND
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Surface Mount