72403L45SO
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
72403L45SO Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 72403L45SO
Producent / marka: IDT (Integrated Device Technology)
Opis produktu IC FIFO PAR 64X4 45NS 16-SOIC
Arkusze danych: 1.72403L45SO.pdf2.72403L45SO.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje 72403L45SO
Part Number 72403L45SO Producent IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC FIFO PAR 64X4 45NS 16-SOIC Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 3992 pcs Arkusz danych 1.72403L45SO.pdf2.72403L45SO.pdf
Napięcie - Dostawa 4.5V ~ 5.5V Dostawca urządzeń Pakiet 16-SOIC
Seria 7200 retransmisji Capability No
Programowalne Flagi Pomoc No Opakowania Tube
Package / Case 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Inne nazwy IDT72403L45SO
IDT72403L45SO-ND
temperatura robocza 0°C ~ 70°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Rozmiar pamięci 256 (64 x 4)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funkcjonować Asynchronous
Pomoc FWFT No Rodzaj Expansion Depth, Width
Szybkość przesyłania danych 45MHz Obecny - Dostawa (Max) 35mA
Autobus Directional Uni-Directional Podstawowy numer części 72403
Czas dostępu 19ns
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
72404 RED 1/2
72404 RED 1/2"X150'
Producenci: 3M
Opis: SCOTCHCAL STRIPING TAPE
Na stanie: 2092 pcs
Pobieranie:
RFQ
72403L35SO
72403L35SO
Producenci: IDT (Integrated Device Technology)
Opis: IC FIFO PAR 64X4 35NS 16-SOIC
Na stanie: 4906 pcs
Pobieranie: 72403L35SO.pdf
RFQ
72406 BUCKSKIN 1/2
72406 BUCKSKIN 1/2"X150'
Producenci: 3M
Opis: SCOTCHCAL STRIPING TAPE
Pobieranie:
72403L45P
72403L45P
Opis: IC FIFO PAR 64X4 45NS 16-DIP
Pobieranie: 72403L45P.pdf
72403L45SO8
72403L45SO8
Opis: IC FIFO PAR 64X4 45NS 16-SOIC
Pobieranie: 72403L45SO8.pdf
72403L35P
72403L35P
Opis: IC FIFO PAR 64X4 35NS 16-DIP
Pobieranie: 72403L35P.pdf
72407 BRWN 1/2
72407 BRWN 1/2"X150'
72403L35SO8
72403L35SO8
Pobieranie: 72403L35SO8.pdf
72403L25SO8
72403L25SO8
Opis: IC FIFO PAR 64X4 25NS 16-SOIC
Pobieranie: 72403L25SO8.pdf
72405
Producenci: Wiha
Opis: POWER TOOL 1/4 HEX TO SQ ADAPTER
Pobieranie: 72405.pdf
72405 SLVR METAL 1/2
72405 SLVR METAL 1/2"X150'
72403L35DB
72403L35DB
Opis: IC FIFO ASYNC 64X4 35NS 16CDIP
Pobieranie: 72403L35DB.pdf
Wiadomości branżowe
Arduino poprowadzi jutro konferencję covid-19
Będzie otwarty dla „każdego, kto obecnie korzysta z urządzeń kompatybilnych z Arduino w ramach ...
Raytheon wygrywa kontrakt Space Force OCX na zamianę zestawu IBM dla GPS III
Zastąpi komputery IBM używane obecnie do zarządzania konstelacją GPS systemami firmy Hewlett Pac...
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...