7142SA55C
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 7142SA55C
Producent / marka: IDT (Integrated Device Technology)
Opis produktu IC SRAM 16K PARALLEL SB48
Arkusze danych: 7142SA55C.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
40 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 7142SA55C
Part Number 7142SA55C Producent IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 16K PARALLEL SB48 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1631 pcs Arkusz danych 7142SA55C.pdf
Zapisać czas cyklu - słowo, strona 55ns Napięcie - Dostawa 4.5 V ~ 5.5 V
Technologia SRAM - Dual Port, Asynchronous Dostawca urządzeń Pakiet 48-SIDE BRAZED
Seria - Opakowania Tube
Package / Case 48-DIP (0.600", 15.24mm) Inne nazwy IDT7142SA55C
IDT7142SA55C-ND
temperatura robocza 0°C ~ 70°C (TA) Rodzaj mocowania Through Hole