7132SA55J
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 7132SA55J
Producent / marka: IDT (Integrated Device Technology)
Opis produktu IC SRAM 16K PARALLEL 52PLCC
Arkusze danych: 7132SA55J.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje 7132SA55J
Part Number 7132SA55J Producent IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 16K PARALLEL 52PLCC Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4643 pcs Arkusz danych 7132SA55J.pdf
Zapisać czas cyklu - słowo, strona 55ns Napięcie - Dostawa 4.5 V ~ 5.5 V
Technologia SRAM - Dual Port, Asynchronous Dostawca urządzeń Pakiet 52-PLCC (19.13x19.13)
Seria - Opakowania Tube
Package / Case 52-LCC (J-Lead) Inne nazwy IDT7132SA55J
IDT7132SA55J-ND
temperatura robocza 0°C ~ 70°C (TA) Rodzaj mocowania Surface Mount