4MA078300Z4BACTGI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 4MA078300Z4BACTGI
Producent / marka: IDT (Integrated Device Technology)
Opis produktu OSC MEMS 78.30MHZ LVDS SMD
Arkusze danych:
  • Wiadomość
Specyfikacje 4MA078300Z4BACTGI
Part Number 4MA078300Z4BACTGI Producent IDT (Integrated Device Technology)
Opis OSC MEMS 78.30MHZ LVDS SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5171 pcs Arkusz danych
Napięcie - Dostawa 2.5V Rodzaj XO (Standard)
Rozmiar / Wymiar 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Seria 4MA
oceny - Opakowania Tube
Package / Case 6-SMD, No Lead Wydajność LVDS
Inne nazwy IDT4MA078300Z4BACTGI
IDT4MA078300Z4BACTGI-ND
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.035" (0.90mm)
Funkcjonować Enable/Disable Stabilność częstotliwości ±50ppm
Częstotliwość 78.3MHz szczegółowy opis 78.3MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Obecny - Dostawa (Max) 100mA (Typ) Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) -