1526GILFT
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 1526GILFT
Producent / marka: IDT (Integrated Device Technology)
Opis produktu IC VIDEO CLK SYNTHESIZER 16TSSOP
Arkusze danych: 1526GILFT.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje 1526GILFT
Part Number 1526GILFT Producent IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC VIDEO CLK SYNTHESIZER 16TSSOP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4146 pcs Arkusz danych 1526GILFT.pdf
Napięcie - Dostawa 3 V ~ 3.6 V Rodzaj Clock/Frequency Synthesizer, Frequency Generator
Dostawca urządzeń Pakiet 16-TSSOP Seria -
Ratio - Wejście: Wyjście 1:1 Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) PLL Yes with Bypass
Wydajność LVCMOS Inne nazwy ICS1526GILFT
ICS1526GILFT-ND
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Liczba obwodów 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wkład LVTTL
Częstotliwość - Max 110MHz Przegroda / Mnożnik Yes/No
Różnica - Wejście: Wyjście No/No Podstawowy numer części ICS1526
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
1527-1
Producenci: Keystone Electronics Corp.
Opis: TERM TURRET SINGLE L=12.29MM TIN
Na stanie: 182483 pcs
Pobieranie: 1527-1.pdf
RFQ
1526GILF
1526GILF
Producenci: IDT (Integrated Device Technology)
Opis: IC VIDEO CLK SYNTHESIZER 16TSSOP
Na stanie: 4478 pcs
Pobieranie: 1526GILF.pdf
RFQ
1527-4
Pobieranie: 1527-4.pdf
1526GLFT
1526GLFT
Pobieranie: 1526GLFT.pdf
1526A 01010000
1526A 01010000
Producenci: Belden
Opis: CBL 3COND 20AWG SHLD
Na stanie: 26 pcs
Pobieranie:
Producenci: Phoenix Contact
Opis: CABLE 3POS
1526GLF
1526GLF
Pobieranie: 1526GLF.pdf
Producenci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN BUTT SPLICE 4 AWG CRIMP
Opis: CONN BUTT SPLICE 6 AWG CRIMP
Producenci: Phoenix Contact
Opis: CABLE 8POS M12 PLUG-WIRE 5M
Wiadomości branżowe
Arduino poprowadzi jutro konferencję covid-19
Będzie otwarty dla „każdego, kto obecnie korzysta z urządzeń kompatybilnych z Arduino w ramach ...
Raytheon wygrywa kontrakt Space Force OCX na zamianę zestawu IBM dla GPS III
Zastąpi komputery IBM używane obecnie do zarządzania konstelacją GPS systemami firmy Hewlett Pac...
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...