RR3P-UDC12V
IDECIDEC
RR3P-UDC12V Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RR3P-UDC12V
Producent / marka: IDEC
Opis produktu RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 12V
Arkusze danych: RR3P-UDC12V.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RR3P-UDC12V
Part Number RR3P-UDC12V Producent IDEC
Opis RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 12V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 6941 pcs Arkusz danych RR3P-UDC12V.pdf
Włącz napięcie (maks) 9.6 VDC Wyłącz napięcie (Min) 1.2 VDC
Termination Style Plug In, 11 Pin (Octal) przełączanie napięcia 240VAC, 30VDC - Max
Seria RR Czas Release 25ms
Relay Type General Purpose Opakowania Bulk
Inne nazwy 1885-1816 temperatura robocza -25°C ~ 40°C
Czas zadziałania 25ms Rodzaj mocowania Socketable
cechy - szczegółowy opis General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 12VDC Coil Socketable
Kontakt Ocena (prąd stały) 10A Materiał styków Silver (Ag)
Formularz kontaktowy 3PDT (3 Form C) Napięcie cewki 12VDC
Coil Type Non Latching Coil Resistance 100 Ohms
cewka zasilania - Aktualny Coil 120mA