RR2P-UAC240V
IDECIDEC
RR2P-UAC240V Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RR2P-UAC240V
Producent / marka: IDEC
Opis produktu RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 240V
Arkusze danych: RR2P-UAC240V.pdf
250 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RR2P-UAC240V
Part Number RR2P-UAC240V Producent IDEC
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 240V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 6371 pcs Arkusz danych RR2P-UAC240V.pdf
Włącz napięcie (maks) 192 VAC Wyłącz napięcie (Min) 72 VAC
Termination Style Plug In, 8 Pin (Octal) przełączanie napięcia 240VAC, 30VDC - Max
Seria RR Czas Release 25ms
Relay Type General Purpose Opakowania Bulk
Inne nazwy 1885-1106 temperatura robocza -25°C ~ 40°C
Czas zadziałania 25ms Rodzaj mocowania Socketable
cechy - szczegółowy opis General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 240VAC Coil Socketable
Kontakt Ocena (prąd stały) 10A Materiał styków Silver (Ag)
Formularz kontaktowy DPDT (2 Form C) Napięcie cewki 240VAC
Coil Type Non Latching Coil Resistance 8.33 kOhms
cewka zasilania - Aktualny Coil 10.5mA