RR2KP-UDC12V
IDECIDEC
RR2KP-UDC12V Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RR2KP-UDC12V
Producent / marka: IDEC
Opis produktu RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 12V
Arkusze danych: RR2KP-UDC12V.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje RR2KP-UDC12V
Part Number RR2KP-UDC12V Producent IDEC
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 12V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3685 pcs Arkusz danych RR2KP-UDC12V.pdf
Włącz napięcie (maks) 9.6 VDC Wyłącz napięcie (Min) -
Termination Style Plug In, 11 Pin (Octal) przełączanie napięcia 240VAC, 30VDC - Max
Seria RR2KP Relay Type General Purpose
Opakowania Bulk Inne nazwy 1885-1120
temperatura robocza -5°C ~ 40°C Czas zadziałania 25ms
Rodzaj mocowania Socketable Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable
cechy - szczegółowy opis General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 12VDC Coil Socketable
Kontakt Ocena (prąd stały) 10A Materiał styków Silver (Ag)
Formularz kontaktowy DPDT (2 Form C) Napięcie cewki 12VDC
Coil Type Latching, Single Coil Coil Resistance 100 Ohms
cewka zasilania - Aktualny Coil 120mA