RR2BA-UAC120V
IDECIDEC
RR2BA-UAC120V Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RR2BA-UAC120V
Producent / marka: IDEC
Opis produktu RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 120V
Arkusze danych: RR2BA-UAC120V.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RR2BA-UAC120V
Part Number RR2BA-UAC120V Producent IDEC
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 120V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 10939 pcs Arkusz danych RR2BA-UAC120V.pdf
Włącz napięcie (maks) 96 VAC Wyłącz napięcie (Min) 36 VAC
Termination Style Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) przełączanie napięcia 240VAC, 30VDC - Max
Seria RR Czas Release 25ms
Relay Type General Purpose Opakowania Bulk
Inne nazwy 1885-1322 temperatura robocza -25°C ~ 40°C
Czas zadziałania 25ms Rodzaj mocowania Socketable
cechy - szczegółowy opis General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 120VAC Coil Socketable
Kontakt Ocena (prąd stały) 10A Materiał styków Silver (Ag)
Formularz kontaktowy DPDT (2 Form C) Napięcie cewki 120VAC
Coil Type Non Latching Coil Resistance 2.1 kOhms
cewka zasilania - Aktualny Coil 20.5mA