RH2B-UTAC24V
IDECIDEC
RH2B-UTAC24V Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RH2B-UTAC24V
Producent / marka: IDEC
Opis produktu RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V
Arkusze danych: RH2B-UTAC24V.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RH2B-UTAC24V
Part Number RH2B-UTAC24V Producent IDEC
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 14537 pcs Arkusz danych RH2B-UTAC24V.pdf
Włącz napięcie (maks) 19.2 VAC Wyłącz napięcie (Min) 7.2 VAC
Termination Style Quick Connect - 0.187" (4.7mm) przełączanie napięcia 240VAC, 30VDC - Max
Seria RH Czas Release 20ms
Relay Type General Purpose Opakowania Bulk
Inne nazwy 1885-1594 temperatura robocza -25°C ~ 70°C
Czas zadziałania 20ms Rodzaj mocowania Chassis Mount
cechy - szczegółowy opis General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VAC Coil Chassis Mount
Kontakt Ocena (prąd stały) 10A Materiał styków Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Formularz kontaktowy DPDT (2 Form C) Napięcie cewki 24VAC
Coil Type Non Latching Coil Resistance 153 Ohms
cewka zasilania - Aktualny Coil 50.0mA