PS5R-VA24
IDECIDEC
PS5R-VA24 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PS5R-VA24
Producent / marka: IDEC
Opis produktu POWER SUPPLY 7.5W 24VDC DIN
Arkusze danych: PS5R-VA24.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje PS5R-VA24
Part Number PS5R-VA24 Producent IDEC
Opis POWER SUPPLY 7.5W 24VDC DIN Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2955 pcs Arkusz danych PS5R-VA24.pdf
Napięcie - Wyjście 4 - Napięcie - Wyjście 3 -
Napięcie - Wyjście 2 - Napięcie - Wyjście 1 24V
Napięcie - Izolacja 3kV Napięcie - Wejście 85 ~ 264 VAC, 100 ~ 370 VDC
Rodzaj Enclosed Rozmiar / Wymiar 2.76" L x 1.77" W x 2.95" H (70.0mm x 45.0mm x 75.0mm)
Seria PS5R-V Moc (W) 7.2W
Inne nazwy 1885-1729 temperatura robocza -25°C ~ 75°C (With Derating)
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania DIN Rail
Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable Wymagane obciążenie minimalne -
cechy Adjustable Output, IP20, Universal Input Wydajność 80%
szczegółowy opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 300mA 85 ~ 264 VAC, 100 ~ 370 VDC Input Obecny - Wyjście (Max) 300mA