ASG10X10X4NK
HoffmannHoffmann
ASG10X10X4NK Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ASG10X10X4NK
Producent / marka: Hoffmann
Opis produktu JUNCTION BOX STEEL 10"L X 10"W
Arkusze danych: ASG10X10X4NK.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ASG10X10X4NK
Part Number ASG10X10X4NK Producent Hoffmann
Opis JUNCTION BOX STEEL 10"L X 10"W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3976 pcs Arkusz danych ASG10X10X4NK.pdf
Waga 6.4 lbs (2.9kg) Grubość -
Rozmiar / Wymiar 10.000" L x 10.000" W (254.00mm x 254.00mm) informacje o dostawie Shipped from Digi-Key
Seria - oceny IP30, NEMA 1, UL-50, 50E
Inne nazwy 1441-1371 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał Palność ocena - Materiał Metal, Steel
Wysokość 4.016" (102.00mm) cechy Wall Mount
szczegółowy opis Junction Box Metal, Steel Gray Cover Included 10.000" L x 10.000" W (254.00mm x 254.00mm) X 4.016" (102.00mm) Projekt Cover Included
Typ kontenera Junction Box Kolor Gray
Powierzchnia (dł x szer) 100 in² (645 cm²)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
ASG-ULJ-98.304-MHZ-509595-T
ASG-ULJ-98.304-MHZ-509595-T
Producenci: Abracon Corporation
Opis: OSC 98.304MHZ LVCMOS SMD