JR21WP-10SC
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
Hirose Electric Co Ltd
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: JR21WP-10SC
Producent / marka: Hirose
Opis produktu CONN PLUG WATERPROOF 10POS FMALE
Arkusze danych: JR21WP-10SC.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje JR21WP-10SC
Part Number JR21WP-10SC Producent Hirose Electric Co Ltd
Opis CONN PLUG WATERPROOF 10POS FMALE Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4119 pcs Arkusz danych JR21WP-10SC.pdf
Wire Gauge lub Range - AWG - Stosowanie Unshielded
Typ atrybutów IP67 - Dust Tight, Waterproof Rodzaj For Female Sockets
stacking Direction Crimp Zakończenie Osłony Circular
Shell Materiał, wykończenie - Wykończenie powłoki -
Seria JR-W Stan RoHS Bulk
Wtyk / wtyk Średnica Gody - Inne nazwy *JR21WP-10SC
HR956
temperatura robocza -25°C ~ 85°C Liczba biegunów 10
Uwaga Contacts Not Included Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line)
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena -
Numer części producenta JR21WP-10SC Duża średnica Dostarczany 21
Wstaw materiał - zawiera -
cechy - Rozszerzony opis 10 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line)
Opis CONN PLUG WATERPROOF 10POS FMALE Obecny - Max / Kontakt Threaded
Materiał nakrętki sprzęgła, poszycie - Średnica nakrętki łączącej -
Kształt kontaktów - Materiał styków Keyed
Typ złącza Plug Housing Body Material -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
JR21WP-16PC(71)
JR21WP-16PC(71)
Producenci: Hirose Electric Co Ltd
Opis: CONN PLUG WATERPROOF 16POS MALE
Na stanie: 4017 pcs
Pobieranie: JR21WP-16PC(71).pdf
RFQ
JR21WP-10S
JR21WP-10S
Producenci: Hirose
Opis: CONN PLUG FMALE 10POS SOLDER CUP