JR16WP-3SC
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
Hirose Electric Co Ltd
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: JR16WP-3SC
Producent / marka: Hirose
Opis produktu CONN PLUG WATERPROOF 3POS FEMALE
Arkusze danych: JR16WP-3SC.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje JR16WP-3SC
Part Number JR16WP-3SC Producent Hirose Electric Co Ltd
Opis CONN PLUG WATERPROOF 3POS FEMALE Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5098 pcs Arkusz danych JR16WP-3SC.pdf
Wire Gauge lub Range - AWG 1.6mm Stosowanie Unshielded
Typ atrybutów IP67/68 - Dust Tight, Waterproof Rodzaj For Female Sockets
stacking Direction Crimp Zakończenie Osłony Circular
Shell Materiał, wykończenie - Wykończenie powłoki Aluminum Alloy
Seria JR-W Stan RoHS Bulk
Wtyk / wtyk Średnica Gody Black Inne nazwy *JR16WP-3SC
HR954
temperatura robocza -25°C ~ 85°C Liczba biegunów 3
Uwaga Contacts Not Included Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line)
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena UL94 V-0
Numer części producenta JR16WP-3SC Duża średnica Dostarczany 16
Wstaw materiał Brass, Black Chrome zawiera -
cechy Backshell, Coupling Nut Rozszerzony opis 3 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Coupling Nut
Opis CONN PLUG WATERPROOF 3POS FEMALE Obecny - Max / Kontakt Threaded
Materiał nakrętki sprzęgła, poszycie 1.016" (25.81mm) Średnica nakrętki łączącej Chrome