CTAM20M4
HellermannTytonHellermannTyton
CTAM20M4 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CTAM20M4
Producent / marka: HellermannTyton
Opis produktu CABLE TIE ACHR MNT .400'X.800''
Arkusze danych: 1.CTAM20M4.pdf2.CTAM20M4.pdf
30000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CTAM20M4
Part Number CTAM20M4 Producent HellermannTyton
Opis CABLE TIE ACHR MNT .400'X.800'' Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 541253 pcs Arkusz danych 1.CTAM20M4.pdf2.CTAM20M4.pdf
Rodzaj Single Opening Rozmiar / Wymiar 0.80" L x 0.40" W x 0.20" H (20.3mm x 10.2mm x 5.1mm)