R30-5000502
HarwinHarwin
Harwin
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: R30-5000502
Producent / marka: Harwin
Opis produktu ROUND STANDOFF M3X0.5 BRASS 5MM
Arkusze danych: 1.R30-5000502.pdf2.R30-5000502.pdf
10000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje R30-5000502
Part Number R30-5000502 Producent Harwin
Opis ROUND STANDOFF M3X0.5 BRASS 5MM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 271787 pcs Arkusz danych 1.R30-5000502.pdf2.R30-5000502.pdf
Waga - Rodzaj Round Standoff
Gwintowane / nieogłębione Threaded Seria R30-500
Wkręt, rozmiar gwintu M3x0.5 Platerowanie Nickel
Materiał Brass Standardowy czas oczekiwania producenta 66 Weeks
Długość - Ogólnie 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Płeć Female, Female cechy -
Średnica - Na zewnątrz 0.188" (4.78mm) 3/16" Średnica - Wewnątrz -
szczegółowy opis Round Standoff Threaded M3x0.5 Brass 0.197" (5.00mm) Kolor -
Między Nadzorczej Wysokość 0.197" (5.00mm)