R25-3000302
HarwinHarwin
Harwin
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: R25-3000302
Producent / marka: Harwin
Opis produktu HEX STANDOFF M2.5X0.45 BRASS 3MM
Arkusze danych: 1.R25-3000302.pdf2.R25-3000302.pdf
10000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje R25-3000302
Part Number R25-3000302 Producent Harwin
Opis HEX STANDOFF M2.5X0.45 BRASS 3MM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 186354 pcs Arkusz danych 1.R25-3000302.pdf2.R25-3000302.pdf
Waga - Rodzaj Hex Standoff
Gwintowane / nieogłębione Threaded Seria R25-300
Wkręt, rozmiar gwintu M2.5x0.45 Platerowanie Nickel
Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable Materiał Brass
Standardowy czas oczekiwania producenta 7 Weeks Długość - Ogólnie 0.315" (8.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Płeć Male, Female
cechy - Średnica - Na zewnątrz 0.217" (5.50mm) Hex
Średnica - Wewnątrz - szczegółowy opis Hex Standoff Threaded M2.5x0.45 Brass 0.118" (3.00mm)
Kolor - Między Nadzorczej Wysokość 0.118" (3.00mm)