M80-8552005
Przegląd produktów
Part Number: M80-8552005
Producent / marka: Harwin
Opis produktu CONN PCB MALE
Arkusze danych: M80-8552005.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje M80-8552005
Part Number M80-8552005 Producent Harwin
Opis CONN PCB MALE Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4042 pcs Arkusz danych M80-8552005.pdf
napięcie znamionowe 120V Zakończenie Solder
Styl Board to Board or Cable Całun Shrouded - 4 Wall
Seria Datamate L-Tek Rozstaw rzędów - łączenie 0.079" (2.00mm)
Pitch-Mating 0.079" (2.00mm) Opakowania Tube
Całkowita długość kontaktu - temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba rzędów 2 Ilość Pozycje Loaded All
Liczba biegunów 20 Rodzaj mocowania Through Hole
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Kojarzonych Układanie Heights 7.23mm, 7.85mm, 10.2mm, 13.51mm
Wysokość izolacji 0.219" (5.56mm) Kolor izolacji Black
Stopień ochrony - cechy -
mocowanie Rodzaj Latch Lock szczegółowy opis Connector Header Through Hole 20 position 0.079" (2.00mm)
Aktualna ocena 2.2A Contact Type Male Pin
Kształt kontaktów Circular Materiał styków Phosphor Bronze
Długość kontaktu - post 0.209" (5.30mm) Długość łącznika - dopasowanie -