M80-8142005
Przegląd produktów
Part Number: M80-8142005
Producent / marka: Harwin
Opis produktu MALE CONNECTOR
Arkusze danych: M80-8142005.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje M80-8142005
Part Number M80-8142005 Producent Harwin
Opis MALE CONNECTOR Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5857 pcs Arkusz danych M80-8142005.pdf
napięcie znamionowe 120V Zakończenie Solder
Styl Board to Board or Cable Całun Shrouded - 4 Wall
Seria Datamate L-Tek Rozstaw rzędów - łączenie 0.079" (2.00mm)
Pitch-Mating 0.079" (2.00mm) Opakowania Tube
Całkowita długość kontaktu - temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba rzędów 2 Ilość Pozycje Loaded All
Liczba biegunów 20 Rodzaj mocowania Through Hole, Right Angle
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Kojarzonych Układanie Heights -
Wysokość izolacji 0.235" (5.97mm) Kolor izolacji Black
Stopień ochrony - cechy Strain Relief Clips
mocowanie Rodzaj Friction Lock szczegółowy opis Connector Header Through Hole, Right Angle 20 position 0.079" (2.00mm)
Aktualna ocena 2.2A Contact Type Male Pin
Kształt kontaktów Circular Materiał styków Phosphor Bronze
Długość kontaktu - post 0.118" (3.00mm) Długość łącznika - dopasowanie -