M80-7882005
HarwinHarwin
M80-7882005 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: M80-7882005
Producent / marka: Harwin
Opis produktu CONN RECEPT 2MM 28-32AWG 20POS
Arkusze danych: 1.M80-7882005.pdf2.M80-7882005.pdf3.M80-7882005.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje M80-7882005
Part Number M80-7882005 Producent Harwin
Opis CONN RECEPT 2MM 28-32AWG 20POS Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 14248 pcs Arkusz danych 1.M80-7882005.pdf2.M80-7882005.pdf3.M80-7882005.pdf
Rodzaj przewodu Discrete wire Gauge 28-32 AWG
Seria Datamate L-Tek Rozstaw rzędów 0.079" (2.00mm)
Smoła 0.079" (2.00mm) Opakowania Bulk
Inne nazwy 952-1763
M807882005
Liczba rzędów 2
Liczba biegunów 20 Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line)
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 7 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy -
mocowanie Rodzaj Locking Ramp szczegółowy opis 20 Position Rectangular Receptacle Connector Crimp Gold 28-32 AWG