M80-5220642
HarwinHarwin
Harwin
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: M80-5220642
Producent / marka: Harwin
Opis produktu 3+3 WAY M VERT SMT WOJS
Arkusze danych: 1.M80-5220642.pdf2.M80-5220642.pdf3.M80-5220642.pdf
1008 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje M80-5220642
Part Number M80-5220642 Producent Harwin
Opis 3+3 WAY M VERT SMT WOJS Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 19400 pcs Arkusz danych 1.M80-5220642.pdf2.M80-5220642.pdf3.M80-5220642.pdf
napięcie znamionowe 800V Zakończenie Solder
Styl Board to Board or Cable Całun Shrouded - 4 Wall
Seria Datamate J-Tek Rozstaw rzędów - łączenie 0.079" (2.00mm)
Pitch-Mating 0.079" (2.00mm) Opakowania Tube
Całkowita długość kontaktu - temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba rzędów 2 Ilość Pozycje Loaded All
Liczba biegunów 6 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena UL94 V-0
Kojarzonych Układanie Heights 7.55mm, 7.95mm, 10.1mm, 11.1mm, 13.65mm, 15.1mm Standardowy czas oczekiwania producenta 6 Weeks
Wysokość izolacji 0.220" (5.60mm) Kolor izolacji Black
Stopień ochrony - cechy Keying Slot, Mating Flange
mocowanie Rodzaj Push-Pull szczegółowy opis Connector Header Surface Mount 6 position 0.079" (2.00mm)
Aktualna ocena 2.2A Contact Type Male Pin