M80-4802005
HarwinHarwin
M80-4802005 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: M80-4802005
Producent / marka: Harwin
Opis produktu 2 X 10 POS FEMALE CRIMP LARGE
Arkusze danych: 1.M80-4802005.pdf2.M80-4802005.pdf3.M80-4802005.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje M80-4802005
Part Number M80-4802005 Producent Harwin
Opis 2 X 10 POS FEMALE CRIMP LARGE Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 6187 pcs Arkusz danych 1.M80-4802005.pdf2.M80-4802005.pdf3.M80-4802005.pdf
Rodzaj przewodu Discrete wire Gauge 22 AWG
Seria Datamate J-Tek Rozstaw rzędów 0.079" (2.00mm)
Smoła 0.079" (2.00mm) Opakowania Bulk
Inne nazwy 952-3393
M80-4802005-ND
M80-4D12005F2
M80-4D12005F2-ND
Liczba rzędów 2
Liczba biegunów 20 Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line)
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 7 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy Jackscrews
mocowanie Rodzaj - szczegółowy opis 20 Position Rectangular Receptacle Connector Crimp Gold 22 AWG