M50-4902445
HarwinHarwin
M50-4902445 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: M50-4902445
Producent / marka: Harwin
Opis produktu CONN HDR 1.27MM SMD AU 48POS
Arkusze danych: 1.M50-4902445.pdf2.M50-4902445.pdf3.M50-4902445.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje M50-4902445
Part Number M50-4902445 Producent Harwin
Opis CONN HDR 1.27MM SMD AU 48POS Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5774 pcs Arkusz danych 1.M50-4902445.pdf2.M50-4902445.pdf3.M50-4902445.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Solder
Styl Board to Board Całun Shrouded - 4 Wall
Seria Archer M50 Rozstaw rzędów - łączenie 0.050" (1.27mm)
Pitch-Mating 0.050" (1.27mm) Opakowania Tube
Całkowita długość kontaktu - temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Liczba rzędów 2 Ilość Pozycje Loaded All
Liczba biegunów 48 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena UL94 V-0
Kojarzonych Układanie Heights - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Różnicowa transmisja danych Liquid Crystal Polymer (LCP) Wysokość izolacji 0.224" (5.69mm)
Kolor izolacji Black Stopień ochrony -
cechy - mocowanie Rodzaj Push-Pull
szczegółowy opis Connector Header Surface Mount 48 position 0.050" (1.27mm) Aktualna ocena 1A per Contact