M50-4301745
HarwinHarwin
M50-4301745 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: M50-4301745
Producent / marka: Harwin
Opis produktu CONN RCPT 1.27MM SMD AU 34POS
Arkusze danych: 1.M50-4301745.pdf2.M50-4301745.pdf3.M50-4301745.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje M50-4301745
Part Number M50-4301745 Producent Harwin
Opis CONN RCPT 1.27MM SMD AU 34POS Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4571 pcs Arkusz danych 1.M50-4301745.pdf2.M50-4301745.pdf3.M50-4301745.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Solder
Styl Board to Board Seria Archer M50
Rozstaw rzędów - łączenie 0.050" (1.27mm) Pitch-Mating 0.050" (1.27mm)
Opakowania Tube temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Liczba rzędów 2 Ilość Pozycje Loaded All
Liczba biegunów 34 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena UL94 V-0
Kojarzonych Układanie Heights 6.5mm, 6.9mm Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Różnicowa transmisja danych Liquid Crystal Polymer (LCP) Wysokość izolacji 0.181" (4.60mm)
Kolor izolacji Black Stopień ochrony -
cechy Board Guide mocowanie Rodzaj Push-Pull
szczegółowy opis 34 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold Aktualna ocena 1A