M50-4300645
HarwinHarwin
M50-4300645 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: M50-4300645
Producent / marka: Harwin
Opis produktu CONN RCPT 1.27MM SMD AU 12POS
Arkusze danych: 1.M50-4300645.pdf2.M50-4300645.pdf3.M50-4300645.pdf
1 pcs
53 pcs
106 pcs
530 pcs
1007 pcs
5035 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje M50-4300645
Part Number M50-4300645 Producent Harwin
Opis CONN RCPT 1.27MM SMD AU 12POS Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 55123 pcs Arkusz danych 1.M50-4300645.pdf2.M50-4300645.pdf3.M50-4300645.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Solder
Styl Board to Board Seria Archer M50
Rozstaw rzędów - łączenie 0.050" (1.27mm) Pitch-Mating 0.050" (1.27mm)
Opakowania Tube Inne nazwy 952-1402-5
M504300645
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Liczba rzędów 2
Ilość Pozycje Loaded All Liczba biegunów 12
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Kojarzonych Układanie Heights 6.5mm, 6.9mm
Różnicowa transmisja danych Liquid Crystal Polymer (LCP) Wysokość izolacji 0.181" (4.60mm)
Kolor izolacji Black Stopień ochrony -
cechy Board Guide mocowanie Rodzaj Push-Pull
szczegółowy opis 12 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold Aktualna ocena 1A