M50-3602142P
HarwinHarwin
Harwin
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: M50-3602142P
Producent / marka: Harwin
Opis produktu CONNECTOR SOCKET
Arkusze danych:
  • Wiadomość
Specyfikacje M50-3602142P
Part Number M50-3602142P Producent Harwin
Opis CONNECTOR SOCKET Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4047 pcs Arkusz danych
napięcie znamionowe - Zakończenie Solder
Styl Board to Board or Cable Całun Unshrouded
Seria Archer M50 Rozstaw rzędów - łączenie 0.050" (1.27mm)
Pitch-Mating 0.050" (1.27mm) Opakowania Bulk
Całkowita długość kontaktu - temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Liczba rzędów 2 Ilość Pozycje Loaded All
Liczba biegunów 42 Rodzaj mocowania Surface Mount
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Kojarzonych Układanie Heights 3.9mm, 5.3mm, 6.08mm, 6.18mm, 7mm
Wysokość izolacji 0.039" (1.00mm) Kolor izolacji Black
Stopień ochrony - cechy Pick and Place
mocowanie Rodzaj Push-Pull szczegółowy opis Connector Header Surface Mount 42 position 0.050" (1.27mm)
Aktualna ocena 1A Contact Type Male Pin
Kształt kontaktów Square Materiał styków Copper Alloy
Długość kontaktu - post - Długość łącznika - dopasowanie 0.118" (3.00mm)