M50-3500742
HarwinHarwin
M50-3500742 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: M50-3500742
Producent / marka: Harwin
Opis produktu CONN HDR 1.27MM VERT AU 14POS
Arkusze danych: 1.M50-3500742.pdf2.M50-3500742.pdf3.M50-3500742.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje M50-3500742
Part Number M50-3500742 Producent Harwin
Opis CONN HDR 1.27MM VERT AU 14POS Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 74059 pcs Arkusz danych 1.M50-3500742.pdf2.M50-3500742.pdf3.M50-3500742.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Solder
Styl Board to Board or Cable Całun Unshrouded
Seria Archer M50 Rozstaw rzędów - łączenie 0.050" (1.27mm)
Pitch-Mating 0.050" (1.27mm) Opakowania Bulk
Całkowita długość kontaktu 0.248" (6.30mm) Inne nazwy 952-1933
M503500742
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Liczba rzędów 2
Ilość Pozycje Loaded All Liczba biegunów 14
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Kojarzonych Układanie Heights 3.2mm, 4.6mm, 5.4mm, 5.5mm, 6.23mm
Różnicowa transmisja danych Thermoplastic Wysokość izolacji 0.039" (1.00mm)
Kolor izolacji Black Stopień ochrony -
cechy - mocowanie Rodzaj Push-Pull
szczegółowy opis Connector Header Through Hole 14 position 0.050" (1.27mm) Aktualna ocena 1A per Contact
Contact Type Male Pin Kształt kontaktów Square
Materiał styków Copper Alloy Długość kontaktu - post 0.091" (2.30mm)
Długość łącznika - dopasowanie 0.118" (3.00mm) Kontakt z grubością wykończenia - poczta 98.4µin (2.50µm)